top of page

ПРАВИЛА МАГАЗИНУ

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

Якщо у Вас є будь-які питання про продукт Ви можете написати нам лист за адресою hpa.ukraine@gmail.com або звернутися безпосередньо до виробника, чию продукцію ми представляємо:
- Mancraft Airsoft https://shop-mancraft.com/en/
- Wolverine Airsoft https://wolverineairsoft.com

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Ми отримуємо, збираємо та зберігаємо будь-яку інформацію, яку ви вводите на нашому веб-сайті або надаєте нам будь-яким іншим способом. Крім того, ми збираємо адресу Інтернет-протоколу (IP), яка використовується для підключення вашого комп’ютера до Інтернету; логін; адреса електронної пошти; пароль; інформація про комп’ютер та з’єднання та історія покупок. Ми можемо використовувати програмні засоби для вимірювання та збору інформації про сеанси, включаючи час відгуку на сторінку, тривалість відвідувань певних сторінок, інформацію про взаємодію зі сторінками та методи, що використовуються для віддалення від сторінки. Ми також збираємо особисту інформацію (включаючи ім'я, електронну адресу, пароль, комунікації); платіжні дані (включаючи інформацію про кредитну картку), коментарі, відгуки, відгуки про товари, рекомендації та особистий профіль.

Коли ви проводите транзакцію на нашому веб-сайті, як частину процесу, ми збираємо надану вами особисту інформацію, таку як ваше ім’я, адреса та електронна адреса. Ваша особиста інформація буде використовуватися лише з конкретних причин, зазначених вище.

Ми збираємо таку неперсональну та особисту інформацію для таких цілей:
Надавати та експлуатувати Послуги;
Надавати нашим Користувачам постійну допомогу клієнтам та технічну підтримку;
Щоб мати можливість зв’язуватися з нашими Відвідувачами та Користувачами із загальними або персоналізованими повідомленнями та рекламними повідомленнями, пов’язаними із послугами;
Створювати зведені статистичні дані та іншу сукупну та / або виведену Неперсональну інформацію, яку ми або наші ділові партнери можемо використовувати для надання та вдосконалення наших відповідних послуг;
Дотримуватись будь-якого чинного законодавства та приписів.

Наша компанія розміщена на платформі Wix.com. Wix.com надає нам онлайн-платформу, яка дозволяє продавати наші продукти та послуги вам. Ваші дані можуть зберігатися через сховище даних Wix.com, бази даних та загальні програми Wix.com. Вони зберігають ваші дані на захищених серверах за брандмауером.

Усі шлюзи прямих платежів, пропоновані Wix.com і використовувані нашою компанією, дотримуються стандартів, встановлених PCI-DSS, як це управляється Радою стандартів безпеки PCI, що є спільними зусиллями таких брендів, як Visa, MasterCard, American Express та Discover. Вимоги PCI-DSS допомагають забезпечити безпечну обробку інформації про кредитні картки у нашому магазині та його постачальниках послуг.

Ми можемо зв’язатися з вами, щоб повідомити вас про свій рахунок, усунути проблеми з вашим рахунком, вирішити суперечку, стягнути плату або заборгованість, опитати ваші думки за допомогою опитувань або анкет, надіслати оновлення про нашу компанію або, якщо це необхідно. зв’язатися з вами для забезпечення нашої Угоди користувача, чинного національного законодавства та будь-якої угоди, яку ми можемо укласти з вами. Для цих цілей ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою, телефоном, текстовими повідомленнями та поштою.

Якщо ви більше не хочете, щоб ми обробляли ваші дані, зв’яжіться з нами за адресою hpa.ukraine@gmail.com

Ми залишаємо за собою право будь-коли змінювати цю політику конфіденційності, тому, будь ласка, переглядайте її часто. Зміни та роз'яснення наберуть чинності одразу після їх розміщення на веб-сайті. Якщо ми внесемо істотні зміни до цієї політики, ми повідомимо вас тут, що вона була оновлена, щоб ви були в курсі, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо та за яких обставин, якщо такі є, ми використовуємо та / або розкриваємо це.

Якщо ви хочете: отримати доступ, виправити, змінити або видалити будь-яку особисту інформацію, яку ми маємо про вас, вам пропонується зв’язатися з нами за адресою hpa.ukraine@gmail.com

ОПТОВИЙ ЗАПИТ

Якщо у Вас є питання по оптовій закупівлі, будь ласка напишіть нам лист на hpa.ukraine@gmail.com і ми відповімо Вам найближчим часом. Сподіваємося на співробітництво

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Гарантія на товар підтримується безпосередньо виробником продукції, на підставі електронного чека, який Ви отримаєте на електронну пошту після оформлення та оплати замовлення. Ми можемо здійснити консультативну допомогу, але не беремо відповідальність за виконання гарантійних зобов'язань виробником та / або третьою стороною, а так само не покриваємо збитки які виникли в результаті виконання гарантійних зобов'язань виробником та / або третьою стороною.

Магазин не несе відповідальності за порушення правил експлуатації товару і як наслідок виходу його з ладу, а так само заподіяної шкоди здоров'ю користувача та / або третім особам в результаті експлуатації товару покупцем та / або третіми особами.

Payment Methods
bottom of page